filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

До 150-річчя Лесі Українки

Кафедра української та зарубіжної літератури запрошує на вечірню онлайн-зустріч «МОЯ ЛЕСЯ УКРАЇНКА».

Дата проведення зустрічі 23 лютого, початок 18:00. Місце проведення – платформа Zoom.

Lesia

Спікер зустрічі – Сергій Михида, доктор філ. наук, професор кафедри української та зарубіжної літератури, проректор ЦДПУ ім. В.Винниченка.

Учасники поділяться своїм сприйняттям/розумінням  як особистості, так і творчості Лесі Українки. Впевнені, нам вдасться уникнути загальновідомих характеристик («мужньо переборювала хворобу», «єдиний мужчина…» чи, не дай Боже, «співачка досвітніх вогнів»). Запрошуємо поміркувати про конкретний мотив, ідею або образ. Висловити свою думку, відштовхуючись від якогось твору поетеси, чи його фрагменту, чи від епістолярного або ж мемуарного матеріалу.

Під час зустрічі звучатимуть поезії у виконанні студентів та випускників факультету філології та журналістики ЦДПУ ім. В.Винниченка.

Зверніть увагу! До участі у цьому заході запрошуються також викладачі та студенти інших університетів. Заявки із вказівкою місця роботи/навчання, ПІБ та контактного номера телефону присилати на ел.адресу: [email protected] (Світлана Демченко).

Дедлайн подання заявок – 16 лютого 2021 року.

Запрошення учасникам зустрічі (посилання на zoom-конференцію) будуть розіслані 18 лютого.