filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Новий правопис і Карпати

Канікули!!! Але ж хто сказав, що на канікулах не вчаться?! Допоки точаться суперечки щодо нового українського правопису, намагаємося розібратися в сутності питання й оцінити всі «за» VS «проти». Щоб це з’ясувати, йдемо на зустріч з професіоналами в книгарню «Є». Світлана Леонідівна Ковтюх, професор, завідувач кафедри української мови ЦДПУ ім. В. Винниченка, розповіла про зміни в правописі, звернула увагу на проблеми, які потрібно розв’язати.

Попрацювали інтелектуально, мозок отримав поживу для роздумів, тепер потрібно все добре обміркувати. А робити це, на нашу думку, найкраще на природі, бажано в горах.

Якщо бути відвертим, то ми ще восени мріяли про канікули, як в багатьох різдвяних фільмах. І наші мрії здійснилися! Чи може бути кращий відпочинок після сесії, ніж зимові Карпати?! Здається, нещодавно в гуртожитку всі готувалися до конкурсу блоків, а вже сьогодні, завдяки профкому студентів ЦДПУ ім. В.Винниченка, ми маємо гарні світлини із прекрасними краєвидами.

Починаємо мріяти про літні канікули. Сподіваємося, що й вони будуть такими ж насиченими й незабутніми!

Єлизавета Єрещенко,
культорг факультету

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій