filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Українська дискотека на Миколая

«Для того, щоб створити свято, потрібно зовсім небагато!» - переконані студенти факультету філології та журналістики. Цьорогіч наш факультет вперше відзначав улюблене свято родом із дитинства – День Святого Миколая в готельно-ресторанному комплексі "Зірка". Захід пройшов у дусі української дискотеки.

Запальні українські хіти, родинна атмосфера, друзі, викладачі – все це доводить: ти не самотній навіть у той період, коли сесія не за горами! На всіх охочих чекали гарні музичні перерви та безліч цікавих новорічних конкурсів.

Дякуємо ініціатору проведення свята - Олександрові Михайловичу Ратушнякові, доценту кафедри української та зарубіжної літератури й студентам факультету філології та журналістики.

Комусь Святий Миколай поклав під подушку цукерки або різочку, а нам незабутній атмосферний та казковий день -19.19.19!

Єлизавета Єрещенко,
студентка групи УА19Б

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій