filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

День студента 2019

Сімнадцятого листопада майбутні філологи й географи, історики й журналісти, юристи й математики, усі, хто навчається в ЦДПУ ім. В.Винниченка, святкували Міжнародний День студента в готельно-ресторанному комплексі "Зірка". Вони мали змогу почути талановитих музикантів : Артема Стьожку, Колю Папушу, ANASTASIIHOPE, Валерію Гоян та рок-гурт "Місто доріг". Окрім концертної програми, організатори підготували для студентів безліч цікавих конкурсів лотерей, за участь у яких вони й могли отримати цінні подарунки від спонсорів заходу.

Дякуємо ініціатору проведення свята - Олександру Михайловичу Ратушняку, доценту кафедри української та зарубіжної літератури, голові студентської ради ЦДПУ ім.В.Винниченка - Олександру Лещенку й студентам факультету філології та журналістики.

Праця в команді - запорука гарного заходу!

Єлизавета Єрещенко,
студентка групи УА19Б