filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

«Improv Show», або сміх продовжує життя

Дванадцятого листопада всі охочі стали свідками надзвичайного дійства: за сприяння Профкому студентів ЦДПУ ім.В.Винниченка було організовано свято гумору «Improv Show». У самій назві закодовано щось надзвичайне, драйвове, феєричне. Цю гру було проведено для тих, хто впевнений, що сміх продовжує життя, підвищує творчі здібності й уміння вирішувати різні проблеми.

У шоу брали участь команди всіх факультетів університету. Кожен конкурс мав свою родзинку, як от: відгадати пісню зі смайликів (певно, найкреативніший конкурс), називати слова, які починаються з певної літери (для кожної команди своя).

Команда нашого факультету посіла почесне третє місце! Вітаємо переможців та бажаємо успіхів! Адже, як стверджують учені, сміятися треба не тільки тому, що добре й весело, але й щоб стало і добре, і весело! Іншими словами, чим більше сміється людина, тим вона здоровіша й щасливіша.

Анна Ліпленко,
студентка групи УП18Б

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій