![Радіодиктант єдності](/images/stories/news_2019/11/12-11-12-41/74269622_2402823886635655_544315499073241088_n_result.jpg)
Радіодиктант єдності
Восьмого листопада в ЦДПУ ім В.Винниченка писали Всеукраїнський національний радіодиктант єдності, присвячений Дня української писемності та мови. До організаторів проведення - викладачів, студентів факультету філології та журналістики на чолі з деканом - Людмилою Петрівною Кричун, долучилися представники й інших факультетів університету.
Крім філологів і журналістів, диктант писали декан, заступник декана та викладачі факультету історії та права, студенти й викладачі фізико-математичного факультету, педагогічний колектив та учні десятого українського філологічного класу Наукового ліцею. Дякуємо всім присутнім за участь ! Святкуємо День української писемності та мови РАЗОМ!
Єлизавета Єрещенко,
студентка групи УА19Б
- Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій