filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Тричі в одну річку

Дев’ятнадцяте жовтня для нас, студентів першого курсу, було дуже насиченим, адже протягом дня ми відвідали багато місць, де постійно зустрічалися з однією людиною. Хто ж ця людина?! Василь Шкляр!

І кожен раз все було по-іншому, по-новому! 13:00 - зустріч із письменником у військовому госпіталі, де хлопці читали уривки із його творів і, до речі, отримали в подарунок примірники нового роману автора "Характерник". 15:30 - презентація книги в "Krop-hub". І тут ми вже в ролі запрошених гостей свята. Читали власні вірші, виконували пісні. Чим же закінчився цей чудовий осінній день?! Зустріччю в книгарні "Є" з автором «українського бестселера», одним з найвідоміших сучасних письменників, тобто з Василем Шклярем. Ми дізналися безліч цікавих подробиць з біографії та творчого шляху митця. Дві години швидко промайнули. Чекаємо на нові твори прозаїка та, звичайно, нові зустрічі з ним.

Максим Бричка,
студент групи УП19Б

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій