filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Іще одна зустріч з  “Бабою Єлькою”

Іще одна зустріч з “Бабою Єлькою”

Четвертий день FEELFESTу подарував студентам факультету філології та журналістики зустріч з людьми, залюбленими в українську пісню. Ми мали змогу послухати засновників та учасників фольклорного проєкту "Баба Єлька".

Саме вони, Світлана Буланова , Інна Тільнова, Олександр Майоров, Костянтин Данильченко, Світлана Листюк, Ігор Крушеніцький. Олександр Ратушняк, збирають фольклор, аби популяризувати його, не втратити автентичність, неповторність, яка притаманна українцям і яка є засобом нашої самоідентифікації. Свої мандрівки, за словами Інни Тільнової, вони називають “Експедиціями на піч”.

Студенти переглянули фото та відеоматеріали експедицій, зокрема почули веснянку, яку було записано в одному із сіл Кіровоградщини, у виконанні засновниці проєкту Світлани Буланової. Хітом серед студентства стала народна пісня "Полиньок", яку Світлана записала в сучасному аранжуванні.

Щиро дякуємо за приємну зустріч! Зичимо проєкту розвитку, нових експедицій та ідей!

Максим Бричка,
студент групи УП19Б

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій