filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Поетичний вернісаж

Дев'ятого жовтня в 506 FееlFest зібрав усіх, хто любить і цінує поезію. До рідної alma mater завітали Василь Левицький, Антоніна Царук, Кирило Поліщук - випускники факультету, відомі в Україні та за її межами поети й прозаїки, лавреати багатьох літературних премій, люди, які знають, що таке поетичне слово та як влучно і правильно його використовувати. Кожен із них пригадав роки навчання на факультеті, прочитав декілька поезій.

Хвилюючими були виступи поетів-початківців: Максима Брички, Дениса Бірзула, Єлизавети Єрещенко, Діани Турчак, Аліни Лавріненко, Анни Ліпленко. Юні за віком, але психологічно дорослі у своїх віршах, іноді дитинно-щирі, іноді мудро-дорослі - такими їх побачили студенти й гості факультету.

Невимушена атмосфера, зацікавленість, здивовані обличчя - все це поетичний вернісаж, зустріч творчих поколінь факультету філології та журналістики.

Дякуємо Григорію Дмитровичу Клочеку за ідею та організацію цього неймовірно цікавого заходу.

Єдизавета Єрещенко,
студентка групи УА19Б

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій