filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Іронічно-сатирична сторінка FILFEST

Як уміло поєднувати в собі філолога, економіста та письменника!? Запитання не з простих, та відповідь є! Для цього потрібні талант і вміння жити і сприймати світ таким, яким він є, через призму творчості. Саме в таких обставинах народжується справжній митець слова і думки. Восьмого жовтня студенти факультету філології та журналістики зустрілись із такою людиною - Борисом Григоровичем Ревчуном, членом Національної спілки письменників України, чиї гумористичні й сатиричні твори та карикатури друкувалися в найпрестижніших газетах і журналах не тільки України, а й Радянського Союзу.

Письменник відразу знайшов спільну мову з аудиторією, адже він викладав англійську мову на нашому факультеті. Відкритий, життєрадісний, багатогранний чоловік - коротка характеристика образу Бориса Ревчуна. Усі присутні уважно слухали його «живописульки”, “максимульки”, каламбури із “записників Агати Христі”. Читання автором творів відбувалося під акомпонемент оплесків. А потім сміялися з пісень, які письменник так влучно переробив, зберігши при цьому їхню класичну основу. Час промайнув так швидко, що всі присутні навіть цього і не помітили. Дякуємо, Борисе Григоровичу, за влучне слово, за гарний настрій.

Чекаємо на наступну зустріч, розширюємо межі ФІЛФЕСТУ!

Єлизавета Єрещенко,
студентка групи УА19Б

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій