filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Наш перший факультетський вернісаж

В останній день вересня в затишній аудиторії університету всі охочі зібралися на святковий "Вернісаж талантів", який організували студенти першого курсу факультету філології та журналістики.

Знайомство з душею та її витоками - суть людської особистості. Хто ж вони, які таланти мають!? Відповісти на ці запитанння можна було лише після заходу. Кожен із учасників не побоявся показати, чим він живе, що йому подобається. Письменники, гумористи, артисти - це вони, нове покоління, молодь, яка прийшла підкорювати вершини філологічної науки. Активні, креативні, багатогранні, сміливі й упевнені - такі наші першокурсники. Приємно, що щирий сміх залу, його переживання, захоплення та здивування - стали чудовим супроводом нашого першого факультетського свята.

Єлизавета Єрещенко,
студентка групи УА19Б

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій