filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Гарний настрій та особлива атмосфера

2 квітня 2019 серед студентів I курсу факультету іноземних мов, підгруп 101 – 104, відбувся щорічний мовний конкурс. Він складався з 3 етапів. Перший етап – візитка, другий – сценка і третій – пісня. Кожна підгрупа обрала собі тему, яку і представляла на конкурсі.

Серед членів журі були присутні викладачі англійської та німецької мов кожної підгрупи. Учасники плідно працювали та гідно представили себе.  Цей захід надзвичайно згуртував студентів та розкрив досі незнані таланти. Перше місце посіли одразу дві підгрупи: 101 і 103, а на другому опинилися 102 і 104. В якості подарунку студентам зменшили кількість сторінок індивідуального читання. Факультет іноземних мов дарує гарний настрій, особливу атмосферу та справжніх друзів.

Катя Головіна

Катя Азза