filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

“Learning from History: Discrimination“

Міжнародний німецько-польсько-український проект 2018-2019 Learning from History: Discrimination фокусується на проблемі дискримінації в історичній та сучасній перспективі.

Семінар, який організовується Міжнародним центром молодіжних зустрічей в Освенцимі, відбудеться 22-29 листопада 2018 року в м. Освенцим, Польща.

Конкурс відкритий для студентів усіх факультетів Центральноукраїнського державного педагогічного університету у віці від 18 до 26 років. Учасники повинні бути власниками паспортів України та мати дійсний закордонний паспорт нового зразка.

Під час міжнародного проекту учасники матимуть унікальну можливість відвідати Державний музей Освенцім-Біркенау в Польщі, дізнатися про дискримінацію в нацистській політиці в 1930-1940-х роках, обговорити сучасні форми дискримінації та способи їх подолання. Семінар у фінальній частині проекту допоможе учасникам обговорити та засвоїти побачене та почуте, навчитися створювати постери та насолоджуватися командною роботою.

Детальна інформація по проекту

Інформацію надано факультетом іноземних мов