filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Професійне удосконалення разом з Українською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО) та Centre for Research in English Language Learning and Assessment (CRELLA), Бедфордширского університету

25 -27 квітня 2018 року викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання, члени Української асоціації мовного тестування та оцінювання доцент Лівицька І.А., доцент Арделян О.В. та старший викладач Савенко Т.В. взяли участь у роботі міжнародної конференції “Контроль та оцінювання як засоби оптимізації навчання іноземних мов”, яка проходила на базі Інституту Філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участі Центру з вивчення та оцінювання англійської мови (CRELLA), Бедфордширський університет.

388d40811abe995   c6b0566625747f10   ff02f4c85847966e

В роботі конференції взяли участь українські та міжнародні експерти у сфері оцінювання. Так, зокрема, на пленарному засіданні презентували свої доповіді

Ентоні Грін, CRELLA, Бедфордширский університет, Великобританія

• Даниэль Лэм, CRELLA, Бедфордширский університет, Великобританія

• Нахал Хабазбаши, CRELLA, Бедфордширский університет, Великобританія

• Леонід Черноватий, Харьківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Професор Ентоні Грін, голова CRELLA, Бедфордширский університет, Великобританія провів практичний семінар щодо особливостей оцінювання письма. Доктор Даніель Лем, CRELLA, Бедфордширский університет, Великобританія провів семінар з оцінювання навичок взаємодії під час усного мовлення.  Доктор Нахал Хабазбаши, CRELLA, Бедфордширский університет, Великобританія, провела воркшоп з оцінювання говоріння.

За результатами участі в конференції доц. Лівицька І.А., доц. Арделян О.В. та старший викладач Савенко Т.В.. отримали сертификат про прохождення 30-годинного інтенсивного тренінгу з питань мовного тестування та оцінювання, засвідчений Директором Інституту філології (Київский національний університет імені Тараса Шевченко), Директором CRELLA, Бедфордширського університету та Президентом Української асоціації з мовного тестування та оцінювання.

Доцент Лівицька І.А. виступила з презентацією “Beyond Contrastive Rhetoric: Justifying the Need for the Fouth Generation of Writing Assessment” на засіданні з оцінювання навичок письма. Загалом, викладачі кафедри плідно працювали на практичних семінарах та тренінгах та привезли багато нових матеріалів для впровадження в навчальний процес та подальшого професійного зростання, яке плануємо реалізовувати в співпраці з Українською асоціацією з мовного тестування та оцінювання та Міжнародною асоціацією з мовного тестування та оцінювання і далі....

Інформацію надано факультетом іноземних мов