filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Перший курс довів, що вчитися - весело

movnyi konkurs intro5 квітня 2016 року на факультеті іноземних мов відбувся мовний конкурс, у якому взяли участь першокурсники – майбутні вчителі іноземних мов та зарубіжної літератури з підгруп 101-105. Студенти мали змогу продемонструвати свої таланти та здобуті під час навчання навички. Спочатку всі групи представили себе і розкрили надану їм тему за допомогою пісні, а потім продемонстрували свою театральну майстерність та словниковий запас. Конкурс не виявив переможців і переможених, адже кожен колектив показав себе з кращого боку. Кожній підгрупі присудили певне звання: 101 група стала найартистичнішою, 102 – найбільш «вокабулярною», 103 – найсором’язливішою, 104 – найбільш вестерною, а 105 група отримала титул найдружнішої. Студенти отримали невеликі подарунки від факультету та величезне задоволення від заходу!

Більш докладно читайте про конкурс тут