filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

«Допоможемо разом!»

26-го вересня 2015 року у Кіровоградському дендропарку відбувся благодійний концерт «Допоможемо разом!» на підтримку збору коштів для колишньої студентки факультету іноземних мов Христини Шестакової.

Христина Шестакова – активна спортсменка-танцівниця, вихованка дитячо-юнацького клубу «Олімп», закінчила факультет іноземних мов КДПУ ім. Володимира Винниченка. Саме тому до концерту долучилися й студенти нашого факультету, які радо відгукнулися на пропозицію взяти участь у благодійному концерті та підтримати свою колишню випускницю.

Студенти факультету іноземних мов завжди славилися не лише високим рівнем володіння іноземних мов, а й своєю творчою креативністю, обдарованістю та різноплановими інтересами. Анна Єрьоміна, Галина Шестопал, Олександра Мішкевич, Павленко Андрій та Олеся Лобас подарували глядачам чудові враження від їх виступів, і тим самим допомогли зібрати кошти на лікування Христини.

Дякуємо нашим активним учасникам, студентам, які вчать своїми вчинками інших не бути байдужими до чужої біди!

Мішкевич Олесандра
Студентка 21 групи