filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

На факультеті іноземних мов останній дзвоник!

main.jpg22 квітня в актовій залі університету відбувся урочистий концерт факультету іноземних мов: студенти відзначали свято «Останнього дзвоника», який пролунав для студентів 4, 5 та 6 курсів. В концерті брали участь випускники та викладачі факультету, які представляли музичні композиції та костюмовані танцювальні номери.

Снісаренко І. Є. привітала випускників з цим чудовим святом. A випускники Романескул Ірина та Панченко Леся звернулися до викладачів зі словами вдячності, які були з ними протягом всього навчання в Кіровоградському державному педагогічному університеті.

У кінці святкового вечора до випускників звернувся декан факультету іноземних мов Білоус Олександр Миколайович. Концерт видався цікавим, живим, по-справжньому зворушливим. Родзинкою був сюрприз, підготовлений випускниками – караоке для викладачів, де ті показали хороші навички співу. Бажаємо удачі студентам-випускникам у здачі іспитів і захисті випускних кваліфікаційних робіт!

Мельник Іннеса профорг факультету іноземних мов.