filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Дні німецької мови

4 грудня 2019 року на факультеті іноземних мов відбувалася вікторина «Подорож Німеччиною». Старший викладач Воронкова Ніна Романівна підготувала цікаві питання, в свою чергу студенти брали активну участь в обговоренні.

Наступного дня студенти 305 групи підготували цікавій квест. У квесті прийняли участь студенти різних курсів. Таке дійство проводилось на факультеті вперше. Локації розташовувались в різних аудиторіях. Щоб дістатися кожної, студенти мали розгадати зашифрований номер аудиторії. Суть завдання полягала в тому, щоб учасники якнайшвидше виконали всі завдання і в процесі цього краще познайомилися з культурою Німеччини. Квест завершився конкурсом капітанів, в якому представник команди міг проявити свої знання і заробити додаткові бали. Відрив між командами був мінімальний. Тож перше місце зайняла група 301, а групи 104, 204 та 302 були нагороджені подяками за участь.

Висловлюється подяка старшому викладачу Воронковій Ніні Романовні та групі 305 за організацію.

Студентки 305 підгрупи

Шибашова Анастасія та Булаєнко Ольга