Інструменти доступності

filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Факультет іноземних мов був представлений на Форумі мереж ЄС

Інформаційний центр ЄС, який розташований на факультеті іноземних мов ЦДПУ ім. В. Винниченка, не залишився осторонь проведеного в Києві Форуму мереж ЄС. Наш заклад був представлений викладачем кафедри англійської мови та іноземної філології Леонідовим О.С. Форум почався з вітального слова Голови Представництва ЄС в Україні Матті Маасікаса та Міністра освіти і науки України Ганни Новосад. У порядку денному була панельна дискусія «Євроінтеграція через призму професійної діяльності», презентація на тему співпраці між мережами ЄС та Представництвом ЄС та презентація проекту HOUSE OF EUROPE, яким передбачено гранти мобільності і всебічну підтримку освіти. Протягом другого дня Форуму мереж ЄС відбулися засідання робочих груп представників Інформаційних центрів ЄС, неформальне спілкування і знайомство представників різних мереж Євросоюзу.