![День вишиванки на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій](/images/stories/news_2024/filfak/05/20-05-10-15/1/1.jpg)
День вишиванки на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій
У четвер, 16 травня, студенти та викладачі факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій традиційно долучилися до відзначення Дня вишиванки. І зробили це з радістю, адже вишиванка – найкращий одяг на свята і на щодень, для дівчат і хлопців, для навчання і відпочинку.
Дякуємо ЗСУ за цей день!