filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Заліковий тиждень: майбутні вчителі іноземних мов захищають курсові роботи

15 травня 2024 року на кафедрі германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання відбувся захист курсових робіт з методики навчання англійської мови студентами групи АН20Б спеціальності «014.021 Англійська мова та зарубіжна література» наукових керівників Тетяни Дацької та Ольги Долгушевої. Колегам та членам комісії були представлені роботи з актуальних тем сучасної методичної науки, а саме: «Мовні одиниці з теми “Places in a town/місця в місті” як засіб формування англомовної лексичної компетентності учнів 6 класу», «Формування комунікативного уміння тривалого монологу (опис власного досвіду) в учнів 6 класу із використанням ментальних карт», «Формування граматичних навичок використання видо-часової форми Present Simple в учнів 5 класу (на матеріалі підручника з англійської мови On Screen 1)», «Удосконалення фонетичних навичок вимовляння звуків англійської мови в учнів 6 класу (на матеріалі підручника  On Screen 2)», «Формування граматичних навичок використання видо-часової форми Present Continuous в учнів 6 класу (на матеріалі підручника з англійської мови Solutions Elementary)».

Доповіді здобувачів супроводжувалися мультимедійними презентаціями, у яких студенти демонстрували власноруч розроблені дидактичні матеріали для оптимізації процесу формування мовних навичок та мовленнєвих умінь на уроках англійської мови. Відповіді на поставлені питання засвідчили високий рівень володіння методичною термінологією, знання програмових вимог щодо сформованості відповідних компетентностей, уміння аналізувати підручники англійської мови на предмет лінгводидактичних особливостей організації навчального матеріалу, створення власних вправ, що дає підстави вести мову про набуття здобувачами освіти ключових фахових вмінь.