filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Науковий журнал ЦДУ

Науковий журнал ЦДУ "Наукові записки. Серія: Філологічні науки" включено до переліку фахових видань України категорії "Б"

Раді повідомити науковій спільноті, що відомий у філологічних колах журнал «Наукові записки. Серія: Філологічні науки» включено до Переліку фахових видань України категорії «Б» зі спеціальності 035 «Філологія». Офіційно Наказ № 491 (додаток 3) оприлюднено на сайті МОН України 27 квітня 2023 року.

«Наукові записки. Серія: Філологічні науки» – це рецензоване видання, у якому публікуються оригінальні статті, що розкривають результати наукових, практичних, навчально-методичних та науково-дослідних розробок у галузі філології.

Журнал актуалізує увагу на домінантних чинниках розвитку сучасної філології, висвітлюючи проблеми лінгвістики (лінгвофілософії, прикладної, корпусної і комп’ютерної лінгвістики, когнітивної лінгвістики, зіставного мовознавства, комунікативної лінгвістики, дискурсології, психолінгвістики, еколінгвістики, лінгвокультурології, лінгвопалеонтології, політичної лінгвістики тощо) та літературознавства (компаративістики, рецептивної естетики, літератури і медіа, інтермедіальних досліджень, поетики, історії літератури).

Видання адресоване науковим працівникам, викладачам, студентам філологічних факультетів та факультетів іноземних мов, учителям-словесникам та учителям іноземних мов.

Редакційна колегія журналу спрямувала свої зусилля на реалізацію доброчесної публікаційної політики в галузі сучасних філологічних досліджень, представлених роботами науковців із різних країн. Головним редактором журналу є Сергій Павлович Михида – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української та зарубіжної літератури Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Вітаємо колег та запрошуємо долучатися до кола авторів збірника!