filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

В ЦДУ почалася серія лекцій про австрійську літературу

2 травня 2023 року в Австрійській фаховій бібліотеці імені Бернгарда Штільфріда пройшла перша лекція із запланованої серії «Literatur und Kultur Österreichs» на тему «Bibliothek von Bernhard Stillfried: Bücher im Überblick». Професор Олександр Білоус ознайомив студентів з історією появи приватної бібліотеки Бернгарда Штільфріда в ЦДУ імені Володимира Винниченка, а доцентка Ірина Пянковська представила короткий огляд книг та провела бесіду про австрійську літературу ХХ століття.

Наступна лекція на тему "Wiener Kaffee mit ukrainischem Geschmack: Legende über Jurij (Georg Franz) Kolschitzky" відбудеться 11 травня 2023 року. Лекцію прочитає доцентка Тетяна Токарєва, початок об 11.40. Запрошуємо долучитися!
Лекції проходять німецькою мовою, вхід вільний, без попередньої реєстрації.