filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Оголошені результати конкурсу на краще читання поезії Ліни Костенко англійською та німецькою мовами до Всесвітнього дня поезії

Конкурс Ліни Костенко на краще читання поезії Ліни Костенко англійською та німецькою мовами, що його проводила кафедра германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання, завершився. Оргкомітет отримав понад 150 робіт від учасників з різних куточків України та різних навчальних закладів. Учасники проявили себе не лише як гарні читці, але й як креативні особистості. Саме тому перед важким вибором постало журі, що мало визначити — і це не перебільшення — кращих з кращих!

Отже, дипломи переможців отримують:

Богдан Клименко, Созонівський ліцей;

Дар'я Муфазалова, КБФК;

Владислава Гріненко, Бердянський державний педагогічний університет;

Андрій Кривошей, Бердянський державний педагогічний університет;

Дар’я Літвінчук, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Меланія Палій, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Юлія Фаюк, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Олександр Бутовський, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Переможці отримують Дипломи Гран-прі (Grand Prix Diploma), а також подарунковий сертифікат на 100 грн у книжковому магазині Yakaboo.

Журі також відзначає артистичне прочитання та креативне виконання поезії таких учасників:

Аріна Чипляка, Созонівський ліцей;

Артем Тихомиров, Созонівський ліцей;

Ліза Панаріна, КБФК;

Анжела Козиненко, КБФК;

Марія Роман, Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат;

Марія Чевардіна, КЗЗСО Ліцей №1 с. Петропавлівська Борщагівка;

Аліна Кірєєва, Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1;

Поліна Богомолова, ліцей «Максимум»,

Іванна Демчик, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей;

Оксана Німченко, ліцей «Науковий»;

Софія Антонюк, Лищенський ліцей;

Богдана Мотько, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Валерія Стрекаловська, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Валерія Бенько, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Анастасія Непота, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Крім того, журі конкурсу відзначають таких учасників за креативну подачу матеріалу:

Діана Халявко, Созонівський ліцей;

Ігор Яременко, Созонівський ліцей;

Валерія Чепижова;

Наталія Соколець;

Валерія Балабай, Mykolaiv Arkas Lyceum;

Дарья Демченко, ліцей "Ерудит";

Юлія Лесишин, Стрийський фаховий коледж ЛНУП;

Софія Дідюк, Lyceum " Municipal Collegium";

Таїсія Кудряшова, Канівська ЗОШ №4;

Марія Беспалова, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Оксана Коркіш, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Вікторія Луценко, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Карина Мартиненко, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Олена Горбань, Бердянський державний педагогічний університет;

Анна та Софія Харсун, опорний ліцей №1 ім.М.М.Коцюбинського.

Вони отримають сертифікати Certificate of Achievement.

За власний літературний переклад сертифікати (Certificate of Recognition) отримують:

Софія Балах;

Юлія Фаюк;

Марія Суркова;

Валерія Бузінова.

Також у цій номінації хотілося б відзначити доцента Оксану Халабузар і вчителя Ірину Петренко, чиї переклади представили учасники конкурсу.

Усі інші учасники отримають сертифікати за участь (Certificate of Appreciation).

Подяки за підготовку учнів до конкурсу отримують вчителі та студенти, що готували учнів до конкурсу (Certificate of Gratitude): А. Куцай, А. Миляновська, А. Зарудня, А. Баліцька, А. Котенко, І. Цехмейструк, І. Балла, І. Головко, І. Павлишина, К. Чумачок, Л. Гаценко, Л. Марцінковська, Л. Савченко, Л. Лисенко, М. Калюжна, М. Князєва, М. Усова, Н. Кузенна, Н. Лупіна, Н. Пилипишина, О. Гавура, О. Грайв, О. Гудиненко, О. Мироненко, О. Рудуманова, О. Степаненко, О. Толкач, О. Помазан, Р. Роман, С. Хіль, Т. Боднарчук, Т. Болгарина, Т. Лелека, Т. Сидоренко, Т. Цисюк, В. Кочубей, В. Нос, В. Резнік, В. Ярош, В. Володькін, Я. Компаніченко, В. Богдан.

Подяки отримують учбові заклади, з яких прийшла найбільша кількість робіт: Канівська ЗОШ, ліцей «Максимум», ліцей «Науковий», Конотопський ліцей №10, Кропивницький будівельний фаховий коледж, ліцей «Ерудит», ліцей ім. Т. Шевченка, Муніципальний колегіум, ліцей «Обрій», П’ятиднівська гімназія, Созонівський ліцей, Стрийський фаховий коледж.

Ми щиро вдячні кожному конкурсанту за участь!

Дякуємо кожному, хто в такий непростий час ще не втратив здібність і бажання бачити й нести прекрасне!

І як писала Ліна Костенко, «кожен фініш – це, по суті, старт». Тому успішних починань і нових злетів! Перемог, великих і маленьких!

Сертифікати надійдуть на електронну пошту, з якої надсилалась робота, протягом 2-3 днів, подарунковий сертифікат на 100 грн прийде переможцям номінації Гран-прі на пошту окремим листом.