filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Оголошені результати конкурсу читців поезії Тараса Шевченка

Кафедра української філології та журналістики факультету філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДУ імені Володимира Винниченка щиро дякує усім, хто взяв участь у конкурсі декламаторів творів Тараса Шевченка.

Подяка за креативне виконання поезії Тараса Шевченка оголошується:

Гончаренко Риммі, учениці 6 класу Звенигородської гімназії Олександрійської міської ради. Вчитель: Тимошенко Мар'яна Аркадіївна;

Колесник Ксенії, учениці 11 класу Добровеличківського ліцею "Гармонія" Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ;

Терещенку Владиславу, учню 5 класу Звенигородської гімназії Олександрійської міської ради.  Вчитель: Тимошенко Мар'яна Аркадіївна;

Соловйовій Олені Володимирівні, учениці 3А, Сокальська школа ЗШ №2. Вчитель: Парфенюк Ірина Володимирівна. Львівська обл.Червоноградський район, с. Тартаків. За виконання поезії Т.Шевченка іноземною мовою.

Гран-прі конкурсу присуджується:

Гришина Анастасія (ЦДУ) — за артистичне і креативне виконання поезії Т.Шевченка.

1-ше місце — Попова Марія (ЦДУ)

2-ге місце — Чернецька Олександра (Мелітопольский ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів, Мелітополь), Іщенко Марина (ЦДУ), Огер Максим (ЦДУ).

3-тє місце - Лелека Лілія Юріївна, учениця 2 класу Панчівського ліцею Новомиргородської міської ради Кіровоградської області. Вчитель:Барбой Т.М.;

Попова Анна, студентка 11-ї групи спеціальності «013 Початкова освіта» Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського; Кигим Каріна (ЦДУ).

Журі також відзначили виконання поезій Тараса Шевченка такими студентами:

Мотько Богдани

Гусєвої Анастасії

Тинининко Дар’ї

Бащук Анастасії

Чікірис Аліни.

Усі переможці та учасники отримають подяки та грамоти.

Ще раз дякуємо за активну участь у конкурсі!