filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Кафедра української філології та журналістики підбила підсумки І етапу Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика

Організаційний комітет ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика з приємністю повідомляє, що цьогорічний його університетський етап став знаковою подією в житті навчального закладу: до участі в ньому з усіх факультетів зареєструвалося більше пів сотні студентів (і це тоді, коли в авдиторіях навчаються лише першокурсники!), які виявили не тільки знання рідної мови, а й високу громадянську позицію, міркуючи про мову-фортецю, мову-оберіг; про час, коли Вітчизну треба любити не тільки до глибини душі, а й до глибини власної кишені.  Більшість робіт засвідчили усвідомлене розуміння відповідальності за історичну пам’ять, за сьогоднішнє й майбутнє України. І в цьому основний результат Конкурсу, який, за словами однієї з учасниць, є невід’ємним змістовним складником нашого життя.

Журі визначило переможців і призерів мовного змагання. Ними стали 13 здобувачів освіти, які навчаються на 11 освітніх програмах.

Найкращими знавцями української мови серед студентів, що здобувають фах учителя-україніста стали:

Довбиш Єва

Попова Марія

Сметанко Марина,

Мотько Богдана.

Мовний олімп підкорили такі здобувачі освіти з інших освітніх програм:

Клюваченко Валерія (ОП: Переклад)

Івченко Єлізавета (ОП: Прикладна лінгвістика),

Коваленко Діана (ОП: Журналістика)

Стадник Дар’я (ОП: Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація),

Гуровська Ірина (ОП: Середня освіта. Мова і література (англійська та німецька)),

Сілівейстрова Єлизавета (ОП: Статистика),

Пожар Ксенія (ОП: Психологія (загальна психологія)),

Бегер Ірина (ОП: Журналістика),

Банул Анастасія (ОП: Середня освіта. Математика).

Вітаємо усіх, хто виявив себе  бійцем на мовному фронті! Бажаємо успіху 4 найкращим на наступному,  обласному етапі.

Організаційний комітет