filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Кафедра української філології та журналістики запрошує студентів на зустріч університетського клубу творчої молоді «Обрій»

22 листопада 2022 року о 18:00 відбудеться онлайн-засідання університетського клубу творчої молоді «Обрій».

На порядку денному:

1. Григорій Сковорода сучасними очима (До 300-ліття з дня народження філософа, поета-педагога – «українського Сократа»)

Доповідає Максим Бричка (факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, 4 курс).

2. Вільний мікрофон

Підходять до нього поети, барди, музиканти, декламатори…

- усі, хто хоче поділитися своїми творчими здобутками

Запрошуємо усіх творчих студентів університету. Вхід вільний за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/85130904934?pwd=eno0aXNzVDd3K1JCblJSa1grVU52QT09