filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Заокеанські баскетболісти в гостях на факультеті

22 листопада 2013 на факультет іноземних мов завітала група гостей з Америки. Четверо зовсім різних дівчат і хлопців грають у складі наших міських баскетбольних команд: чоловічої БК «Кіровоград» і жіночої «Єлисавет-Баскет» (вищі баскетбольні ліги України). Керрі Гардін – сором’язлива дівчина з добрим серцем. Тані Робінсон – відкрита та рішуча, весела та дружелюбна. Тані розповіла всю історію свого життя і плани на майбутнє, також знайшла друзів серед учнів факультету іноземних мов. Дівчина почала грати в баскетбол із 15 років, а зараз навіть не уявляє життя без гри. ДеАндре Мейс – хлопець, який грав найактивнішу роль у бесіді зі студентами. Багато запитань стосувалися нашого міста, людей і країни взагалом. Куінтрелл Томас, кремезний хлопець із Нью-Йорка, полюбляє подорожувати. Декілька років жив у Лас-Веасі. Як зізналися спортсмени, вони сумують за родичами та за домівками, але їм подобається і наша країна як місце для відпочінку, зі слів Тані саме в Україні вона нарешті виспалася, чого їй і не вистачало у студентському житті в Америці. Гості залишатимуться в нашому місті до квітня наступного року. Деякі зацікавлені у святкуванні Нового року саме в Кіровограді і хотіли б дізнатися про нього в Україні більше, або навіть перейняти українські новорічні традиції.

Сілаєва Анастасія,
студентка факультету іноземних