![Вручення дипломів на факультеті](/images/stories/news_2024/filfak/02/20-02-16-00/1/1.jpg)
Вручення дипломів на факультеті
24 січня 2024 року отримали дипломи магістрів студенти факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, з них 10 випускників денного та заочного відділень отримали дипломи з відзнакою.
Магістрів вітали ректор університету Євген Соболь, декан Олена Габелко, завідувачі випускових кафедр, куратори та викладачі. Студенти молодших курсів підготували для випускників відеопривітання на теплу згадку про роки навчання в ЦДУ ім.В.Винниченка.
Пишаємось нашими випускниками та завжди раді бачити в стінах університету. Віримо, що у майбутньому ми ще не раз почуємо про ваші досягнення в обраній царині.