filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ОЛІМПІАДА НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ЦДПУ

18 грудня 2018 року на кафедрі української мови відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури.

Змагання філологів проведено в безстресовому форматі. Учасникам було запропоновано чай, каву, цукерки, печиво, а також гостинність викладачів.

Студентам треба було продемонструвати глибокі знання з фонології, орфографії, пунктуації, історичної граматики, фразеології, морфології, синтаксису. Також необхідно було написати власні роздуми про можливість використання соцмереж для презентації власних фахових досягнень.

Як завжди, з нетерпінням чекаємо підбиття підсумків.

Учасникам зичимо відмінних оцінок у заліковках, здійснення мрій і заслужених подарунків від святого Миколая.

Завідувач кафедри української мови,
професор С. Л. Ковтюх

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій