filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

НЕ ВИСТАЧАЛО ТІЛЬКИ ФАНФАР!

15 листопада 2018 року відбулося підбиття підсумків конкурсу навчальних проектів на тему: «Проблемні питання «Українського правопису 2018», присвяченого Дню української писемності та мови.

Цей лінгвістичний герць було проведено в рамках показового засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми лексикології та граматики української мови» (керівник – професор, завідувач кафедри української мови С. Л. Ковтюх).

В урочистій атмосфері було вручено грамоти й подарунки переможцям-другокурсникам.

І місце посіла Валерія Лашкіна, ІІ місцеАліна Лавріненко, ІІІ місце розділили Надія Маршаніна та Світлана Якимчук.

Не залишилися поза увагою організаторів – кафедри української мови – й інші учасники. Заохочувальні призи отримали: Роксана Панченко, Віта Притиченко, Дар’я Сириця, Анастасія Круть та Олена Ковальчук.

До піднесеного настрою учасників дійства не вистачало тільки фанфар.

Професор, завідувач кафедри

української мови С. Л. Ковтюх

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій