filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ОБЛАСНИЙ ЕТАП ХVІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

З метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу серед молоді, виховання пошани до національної культури й традицій 17 грудня 2016 року проведено ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. До складу журі входили кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови О. І. Крижанівська, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Г. В. Волчанська, роботу журі очолювала декан факультету філології та журналістики, кандидат філологічних наук Л. П. Кричун.

У ІІІ (обласному) етапі лінгвістичного змагання взяли участь 110 осіб – учнів шкіл різних типів, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, серед яких студенти нашого університету.

18 лютого 2017 року відбулося нагородження 36 переможців, а також педагогічних працівників, які їх підготували, членів журі та організаторів.

Кафедра української мови щиро вітає студентку V курсу факультету філології та журналістики нашого університету Валентину Гарбарук із заслуженою перемогою (науковий керівник професор С. Л. Ковтюх). Зичимо щастя, здоров’я, нових творчих злетів та досягнень на філологічній ниві. Валентина – гордість нашого факультету, неодноразовий учасник і переможець низки мовознавчих конкурсів та олімпіад.

18 лютого відбувся ІV (заключний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. З нетерпінням чекатимемо його результатів.

Завідувач кафедри української мови,
професор С. Л. Ковтюх

Інформацію надано факультетом філології та журналістики