filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Конкурс «Найграмотніший студент університету»

Щороку 8 вересня відзначається Міжнародний день грамотності, який був започаткований у  1966 році ЮНЕСКО. Підтримуючи традиції виховання грамотної і культурної особистості, кафедра української мови факультету філології та журналістики традиційно проводить конкурс «Найграмотніший студент університету». 13 вересня 2016 року у 506 аудиторії п’ятиповерхового корпусу студенти всіх факультетів писали диктант, присвячений одній з унікальних природних пам’яток України – «Долині нарцисів». Текст диктанту покликаний не тільки перевірити орфографічні та пунктуаційні навички, а й розвивати почуття патріотизму й гордості за свою країну.

Завідувач кафедри української мови професор С.Л.Ковтюх виступила з вітальним словом, закликаючи студентів не соромитися рідної мови, а через неї ідентифікувати себе як представника багатої і неповторної нації.

Т. Огарєнко

Інформацію надано факультетом філології та журналістики