Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
![25_11_13_11_25.jpg 25_11_13_11_25.jpg](/images/filology/ukr_mova/25_11_13_11_25.jpg)
Участь у конкурсі взяли:
- від лінгвістичних спеціальностей факультету філології та журналістики – 20 осіб;
- від інших факультетів – 53 особи.
З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри української мови, професор Світлана Леонідівна Ковтюх. Вона побажала, щоб участь і перемога в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика в майбутньому стали важливими чинниками в побудові їхньої успішної кар’єри.
![25_11_13_11_26.jpg 25_11_13_11_26.jpg](/images/filology/ukr_mova/25_11_13_11_26.jpg)
![25_11_13_11_27.jpg 25_11_13_11_27.jpg](/images/filology/ukr_mova/25_11_13_11_27.jpg)
![25_11_13_11_28.jpg 25_11_13_11_28.jpg](/images/filology/ukr_mova/25_11_13_11_28.jpg)
![25_11_13_11_29.jpg 25_11_13_11_29.jpg](/images/filology/ukr_mova/25_11_13_11_29.jpg)
![25_11_13_11_30.jpg 25_11_13_11_30.jpg](/images/filology/ukr_mova/25_11_13_11_30.jpg)
![25_11_13_11_31.jpg 25_11_13_11_31.jpg](/images/filology/ukr_mova/25_11_13_11_31.jpg)