filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Пленарне засідання

img_6384.jpg14 травня 2013 року відбулося пленарне засідання звітної студентської наукової конференції Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Від факультету філології та журналістики з доповіддю ,,Гендерні аспекти мовного оформлення рекламних текстів”, яка супроводжувалась мультимедійною презентацією, виступила магістрантка кафедри української мови Сніжана Миколаївна Кибукевич (науковий керівник – професор С. Л. Ковтюх).

Під час пленарного засідання з інтересом вислухали доповіді представників інших факультетів університету найкращі студенти факультету філології та журналістики, які мають певні здобутки в науковій сфері (Р. А. Абрамов, О. В. Аніцой, Д. М. Брижатюк, Н. С. Дяченко, Ю. С. Мурович).