filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови

120_02_13_14_44.jpg5 лютого 2013 року на кафедрі української мови Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови. В олімпіаді взяли участь обдаровані студенти факультетів історії та права (Тесленко Сергій), іноземних мов (Волянська Анна та Боржак Юлія) і фізико-математичного (Єршов Владислав).

Учасники продемонстрували членами журі (проф. С. Л. Ковтюх, доц. Л. І. Гуцул, ст. викл. О. Л. Кирилюк, ст. лаб. Я. О. Моторна), свою загальну ерудицію, а також уміння володіти словом. Право представити Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади, яка відбудеться 8–9 квітня 2013 року на базі державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» у м. Одесі, виборов Тесленко Сергій Сергійович, студент ІІІ курсу факультету історії та права (викладач Т. В. Громко).
Висловлюємо щиру подяку всім учасникам олімпіади та бажаємо Тесленку Сергієві з гідністю представити наш університет у ІІ етапі змагань й повернутися в рідні стіни з перемогою.
dscn0741.jpg

Члени журі: Світлана Леонідівна Ковтюх, Лариса Іванівна Гуцул, Ольга Леонідівна Кирилюк, Яна Моторна.

dscn0736.jpg

Волянська Анна