filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

dsc09866.jpg

21 листопада 2012 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті проходив ІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У ІІ етапі конкурсу взяли участь 53 студенти – 25 студентів-філологів та 28 студентів неспеціальних факультетів. Значна кількість учасників свідчить про зростання інтересу студентської молоді до вивчення рідної мови, прагнення виявити свої знання й навички володіння нею. Конкурс засвідчив високий рівень фахової підготовки студентів-філологів, а також рунтовні знання рідної мови серед студентів неспеціальних факультетів.

Переможцями конкурсу оргкомітет визнав:

факультет філології та журналістики

1. Дяченко Анну Анатоліївну    – студентку V курсу  ( 1місце).

2. Дяченко Наталію Сергіївну –  студентку V курсу (1 місце).

3. Токарчук Анну Сергіївну – студентку IІІ курсу (2 місце).

4. Кибукевич Сніжану Миколаївну – студентку V курсу (3 місце).

5. Гапоненко Вікторію Олександрівну – студентку I курсу (3 місце).

неспеціальні факультети

1. Єршова Владислава Володимировича – студента ІІІ курсу фізико-  математичного факультету (1 місце).

2. Тесленко Сергія Сергійовича – студента IІІ курсу факультету історії та права (2 місце).

3. Проценко Ольгу Ігорівну – студентку IІ курсу факультету історії та права (2 місце).

4. Дорош Лілію Сергіївну – студентку ІІ курсу природничо-географічного факультету (3 місце).

4 грудня 2012 року відбулося нагородження грамотами і цінними призами переможців ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

dsc09871.jpgdsc09866.jpgdsc09864.jpgdsc09859.jpgdsc09857.jpg