filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Підведення підсумків конкурсу на найкращий учнівський твір

p2210171.jpg

У рамках Міжнародного дня рідної мови – 21 лютого 2012 року – було підведено підсумки конкурсу на найкращий учнівський твір серед одинадцятикласників на тему: ,,Учитель української мови ХХІ століття.

Конкурс стартував 9 листопада 2011року в День української писемності та мови. Наша кафедра започаткувала це творче змагання з метою піднесення престижу української мови серед старшокласників, активного й цілеспрямованого опанування нею, виховання пошани до державної мови незалежної України; з метою реклами наукових та навчально-методичних здобутків викладачів кафедри української мови факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Серед учасників – одинадцятикласники з різних населених пунктів Кіровоградської області: м. Кіровограда, м. Олександрії, м. Світловодська,м. Новомиргорода, с.м.т. Петрове, с.м.т. Устинівки, с.м.т. Капітанівки (Новомиргородський район), с. Верблюжки(Новгородківський район), с.м.т. Димитрове (Устинівський район). Крім того, учасниками творчого конкурсу були й учні зінших областей, зокрема Житомирської (м.Новоград-Волинський) та Львівської (м. Стрий).

Оргкомітет приємно вражений цікавими та оригінальними думками старшокласників про особистість учителя-філолога нового тисячоліття, тому призові місця було визначити нелегко. Та все ж переможцямистали:

І місце

Фесун Марина Ігорівна – НВО,,Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І–ІІ ст. – школа мистецтв”

(учитель Мунтян Валентина Володимирівна)

Талалай Ірина Володимирівна – НВО Кіровоградська ЗШ І‑ІІІ ступенів № 18

(учитель Нікішова Павліна Григорівна)

Терещенко Ольга Миколаївна – ВерблюзькийНВК

(учитель Бугрій Галина Михайлівна)

Ліщенюк Оксана Григорівна – ПетрівськийНВК ,,ЗОШ І‑ІІІ ступенів– гімназія”

(учитель МитькоНаталя Павлівна)

Артеменко Яна Олександрівна – НовомиргородськаЗШ І‑ІІІ ступенів № 2

(учитель Вітковська Лариса Володимирівна)

Усі переможці та вчителі, які їх підготували, отримали цінні подарунки й грамоти.

p2210171.jpg