filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Прекрасний результат

Як учасник the National Shakespeare Competition, можу сказати, що цей захід є чудовою можливістю перевірити та покращити свої навички декламування. Раніше я брав участь в конкурсах читання тільки українських або російських віршів. На жаль в школах, зазвичай, не проводять подібні конкурси англійською мовою, тож це змагання – це ідея для всіх шкіл та учнів, яким цікава англійська мова.

Готуючись до конкурсу, я прослухав декілька декламацій відомих британських акторів, які допомогли мені зрозуміти правильну літературну вимову та емоційний тон сонета. Так що підготовка була досить цікавою та корисною для моєї англійської. Я зайняв друге місце і вважаю це прекрасним результатом, адже інші учасники були дуже достойними. Приз також дуже приємно здивував мене.

Вячеслав Дорошенко

студент 1 курсу, 11 група