filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Нарис до конкурсу «Танці з викладачами»

Моє захоплення хореографією почалося з 6 років. Це багатогодинні тренування з чудовими педагогами, вивчення класики і народного танцю. І я думав, знаю про танець багато... Але виявилося, що не зовсім так. Нові відкриття , нові відчуття з новими для мене рухами румби і чачача!

Бальні танці стали для мене ще одним кроком, сходинкою, яку довелося долати. Від незвичного навантаження боліли м’язи, потрібно було не лише запам’ятати рухи, але й привчити своє тіло до нових відчуттів. Цей шлях ми долали разом з моєю чудовою партнеркою Анною Миколаївною Ляшук під керівництвом талановитого хореографа Ігоря Васильовичу Спінула. Довелося попрацювати, проявити наполегливість, фантазію і творчість. І те задоволення, яке отримуєш від виступу може зрівнятись хіба що з відчуттям складеного на відмінно екзамену!

Степаненко Іван
студент 1 курсу
учасник конкурсу "Танці з зірками"