filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Ми здатні змінити країну на краще!

Студенти нашого університету, а саме: Завражний Дмитро, Шестопал Галина та Назарова Аліна продовжили щорічну весняну акцію «Яма SOS”, суть якої - привернути увагу влади та чиновників до якості наших доріг, до того ж цього року акцію вирішили зробити дещо креативнішою та не просто мітити ями на дорогах Кропивницького білою фарбою, а влаштувати тролінг-перформанс з найбільшими ямами міста, фотографуючись з ними у різних комічних амплуа, аби з гумором «тикнути носом» та потролити людей, які відповідальні за ремонт доріг.

1 квітня було розпочато зйомки для тематичного календаря, що згодом буде урочисто вручено особисто міському голові міста Кропивницький та усім причетним до ремонту доріг.
Шановне студентство, долучайтесь до акції, беріть фарбу й розмальовуйте ями у вашому районі та викладайте фото і відео у соціальних мережах! Не будьте байдужі, лише ми - нове покоління здатне змінити нашу країну на краще!

Галина Шестопал
студентка 6 курсу