filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

КУПА ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ

Цього понеділка на другій парі відбулося курйозне змагання серед майбутніх вчителів англійської мови. Конкурс складався з декількох етапів: плакат на тему, обрану при жеребкуванні, презентація групи, пісня та сама комічна сценка. Усе, звичайно ж, англійською мовою з використангям вивченого вокабуляру.

Сюрпризом для учасників став додатковий етап-імпровізація, який складався з дотепного продовження речень-жартів, запропонованих кожною групою іншим трьом (у конкурсі брали участь 4 підгрупи) за своєю темою та характерною для неї лексикою і з яким вони дуже непогано впорались. Ніхто не залишився без місця, 103 підгрупа зайняла почесне 3 місце, 104 і 102 розділили срібло, а 101 – перемогла, а так як такі місця називаються призовими, то усі переможці отримали ще й приз. Нечувана знижка на індивідуальне читання: -50 сторінок за семестр для 1 місця, -40 – для 2 і, відповідно, -30 для 3! Можемо зробити висновок, що викладачам наші виступи сподобалися. 101 підгрупа влаштувала «high tea party» накривши стіл з сервізом і вразила жюрі своїми дотепними жартами і смачною випічкою. А 104 група представила хід пари очима студента і у комічному світлі з властивими для уроку фонетики термінами та складними ситуаціями, що через актуальність теми викликало шалені оплески та визнання усіма присутніми. Студенти 103-ої дивували своїми попурі, а 102-а вражала своєю обізнаністю і підготовленістю. Завдяки такому активному та творчому виду діяльності ми отримали багато переваг. По-перше, ми-таки здобули такі потрібні на даний момент сильної загруженості призи, по-друге, деякі з нас мали перший досвід виступу на широкій публиці і, по-третє, ми закріпили наші знання з вивчених тем, мали змогу реалізувати своє творче та кумедне «Я», покращили навички працювати у групах, і, нарешті, отримали купу позитивних емоцій, коли провели час так нестандартно та корисно.

Студентка 101 підгрупи
Петрова Анастасія