filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ІНШОМОВНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

den studenta 2016 introДень студента – одне з тих свят, коли 17-річні юнаки й дівчата, котрі здобувають майбутню професію, можуть на деякий час забути про серйозність і відповідальність і на день перетворитись на веселих, грайливих, допитливих дітей. І згадати, що навчатись – це ще й весело.

Саме у такій веселій, творчій, несерйозній атмосфері і відзначали своє професійне свято студенти 14 групи. На занятті з «Практики усного та писемного мовлення» (викладач – Чорна О.О.) вони розважались і жартували (звичайно ж у межах “English is spoken here”).

Перше випробування чекало студентів уже на порозі. Зайти до аудиторії змогли лише ті, хто, застосовуючи знання з фонетики, пройшов випробування на театральну майстерність.

А щоб сісти за парту, юнацтву слід було дати свої креативні відповіді на найсерйозніші запитання:

den studenta 2016 5• Why is the sky blue?
• Why is the Department of Foreign Languages located highest of all?
• Why does the Dean wear his beard?
• Why do leopards have spots and tigers have stripes?
• Why do roosters crow in the mornings at six or five?
• Why are you given so many tasks in English?
• Why do most of you cross the road violating the rules?

Зараховувались лише творчі, нестандартні відповіді. Студенти з традиційними відповідями відправлялись на «передумування».

Ось кілька відгадок важливих секретів:
– факультет іноземних мов знаходиться найвище від усіх факультетів, бо університет влаштований за принципом давньогрецького Олімпу: улюбленці богів розміщуються якнайближче до них;
– нам задають так багато завдань з англійської, тому що, щоб вивчити мову, її треба вистраждати;
– студенти інмов переходять дорогу не за правилами, бо навчання на факультеті навчає екстриму.

Наступним етапом стала низка конкурсів, у яких креативність, вигадливість і творчість спирались на знання вокабул яру за І семестр. Приємним завершенням свята став квест із пошуку призів у форматі «юний Шерлок Холмс». Студенти мали розшифрувати таємничі тести і за підказками знайти свій особистий приз. Свято було вирішено вважати весело проведеним.