filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ОБМІН СТУДЕНТСЬКИМ ДОСВІДОМ

melitopol 219 жовтня Всеукраїнська програма з обміну студентським досвідом "Студ-Бумеранг" відзначила свій перший день народження. Цей насичений рік дав студентам п'яти українських університетів можливість розширити коло спілкування і пізнати багато нового. Студенти КДПУ ім. В. Винниченка не були виключенням. Світлана Биковщенко та Олександра Філімончук відвідали МДПУ ім. Б. Хмельницького, де відвідали захоплюючі семінари. Першим спікером був Дмитро Дядик. Це тренер, який одразу знайшов спільну мову та розташував до себе студентів. Позитивний, розумний і справедливий інструктор Дмитро запам'ятався усім.

Найголовнішими темами його семінару: "Управління часом - особиста ефективність»; "Результативність цілепокладання - джерело мотивації і енергії». Наступним свій семінар для "Студ- Бумерангівців" провів президент Української асоціації Студентського самоврядування Микита Андрєєв. Головною темою якого стала дискусія щодо лідерства та молодіжну активність. Розібрали яким має бути лідер, що необхідно зробити, щоб розвинути в собі лідерські навички. Вивчили різні типи керівництва, обговорили переваги та недоліки кожного з них. Крім того усі учасники мали змогу переглянути низку мотивуючих відеороликів. Втомлені від виснажливих тренінгів "Студ-Бумерангівці" завітали в кафе «Чір-Чір» де насолодилися вишуканою караїмською кухнею. Окрім обіду, ми відвідали інтеркультурний музей «КАЛЕ». І це дало змогу нам відкрити для себе багатонаціональну історію Мелітополя. Загалом ми вдячні «Студ-бумерангу» за яскраві дні у Мелітополі.

Філімончук Олександра,
голова студради університету