filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Наші серед найкращих!

7 жовтня 2016 року проводився квест для першокурсників КДПУ, що включав багато цікавих конкурсів. Участь у ньому брали також і студенти факультету іноземних мов. Не беручи до уваги проходження самого квесту, були заплановані змагання з волейболу та настільного тенісу, змагання в тирі, тощо.
Наша волейбольна команда у складі Козеровського Дмитра, Шрама Романа, Троцького Андрія, Бурлаки Нікіти та Дапринди Станіслава доклала чимало зусиль, щоб досягти чудового результату. Було досить дивно, що з’явилися не всі представники команд від інших факультетів, але змагання все одно продовжились. Перша гра виявилась досить складною: погода заважала показати всі сильні сторони нашої команди, однак ми все ж вирвали перемогу у педагогічного факультету. Наступна гра була вирішальною для нас, адже ми потрапили в групу найсильнішої команди фізичного виховання. Сили були нерівними, але гра виявилася дуже напруженою. М'яч був дуже вологий, важкий і вислизував з рук; це заважало сконцентруватися на грі. Боротьба точилася за кожен м'яч, але хлопці та дівчата факультету фізичного виховання заслужено зайняли перше місце. Ми ж після поразки рук не опустили і врешті-решт посіли друге місце. До речі, серед всіх команд ми показали найкращий результат у грі з найсильнішим факультетом, програвши їм із результатом 19:21. Ми були дуже задоволені собою, адже отримали від боротьби справжнє задоволення. За докладені зусилля ми з радістю прийняли вручені нам нагороди.
Дякую всім, хто нас підтримав!

Спорторг факультету іноземних мов
Козеровський Дмитро