filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Настільний теніс

Доброго дня шановні прихильники спорту!!! У четвер 12.03.2015 р. проводилися змагання серед збірних команд факультетів з настільного тенісу. Від нашого факультету взяли участь: Короп Станіслав, Козеровський Дмитро та Куцитарю Валентина, боротьба була нерівною, адже у нашої команди не вистачало ще одного гравця, тому не набрали достатньої кількості балів, але все ж таки наша команда зайняла пристойне місце: ІV місце серед команд хлопців та III місце поміж команди дівчат. Давайте привітаємо нашу команду та побажаємо їм, щоб вони не здавалися і надалі продовжували здобувати перемогу!! З вами був спортивний репортер Козеровський Дмитро.

Чекайте та не пропустіть свіжі новини з спорту. Наступні змагання з волейболу між факультетами серед дівчат відбудуться 31.03.15 р., тому не соромтесь та звертайтесь, потрібно зібрати команду з 8 гравців, я чекаю на вашу активність!!!

Козеровський Дмитро
Студент II курсу