filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Річниця Шевченка

«Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине...
От де, люде, наша слава,
Слава України!»

Тарас Григорович Шевченко

Тарас Шевченко – це наша душа, наша мудрість, наша сила! Цього року ми відзначали 201 рік із дня народження великого поета. 11 березня 2015 року відбулася зустріч, на якій молодь нашого університету продекламувала найкращі вірші поета. Серед учасників були студенти різних факультетів КДПУ, серед яких і студенти факультету іноземних мов: Мироняк Анастасія, Яцевич Богдан, Новохатько Анастасія.

Оцінювали та нагороджевали переможців знавці декламації Тараса Шевченка. На жаль, наші студенти не посіли призових місць, але їх виступи були не менш вражаючими: сила слова, неймовірний посил емоцій. Переможців привітали грамотами та книжками. А завершальним етапом конкурсу був майстер-клас від людей, які дійсно знаються на шевченківському слові.

Яна Андрущенко
студентка 1 курсу