filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

День студента: солодощі, караоке, гарний настрій

den-studenta17 листопада факультет іноземних мов святкував День студента, створюючи приємну та святкову атмосферу, вітаючи студентів з нагоди Дня студента, зустрічаючи їх при вході в університет солодощами, даруючи щирі посмішки та гарний настрій.

Цього ж дня відбулося нагородження подяками найкращих та найактивніших студентів деканатом факультету іноземних мов.
Починаючи з самого ранку для студентів проводили караоке, на якому вони показували не тільки свої співочі таланти, а й артистичність в цілому.

Наостанок хочеться сказати, що студентська пора – це найкращий час для самовираження, самореалізації та втілення своїх мрій у реальність!

Студенти – креативні й вільні у думках, ламають стереотипи і творять нову історію! То ж іще раз хочеться привітати всіх студентів з їх професійним святом!

Мельник Інеса, культорг факультету