filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Турнір по дебатах «Перша Столиця»

EQYV-a7OsKAНа цих вихідних маленька делегація нашого університету була у м.Харкові на турнірі по дебатах «Перша Столиця». Турнір проводився по просторово-часових кейсах на історичні теми в період з 1918-1924 роки. У ньому брали участь 36 команд з різних куточків України. Турнір складався в п’яти відбіркових раундів, пів-фіналу та фіналу.

Після другої гри у нашої команди «VidemurVicisse» взяли інтерв’ю про враження від турніру.

У суботу ми зіграли чотири гри, а у неділю п’яту гру і отримали 2 других місця , 2 третіх місця і 1 четверте.

Все було дуже цікаво і захоплююче. Хочу подякувати моєму рідненькому «тіммейту»Волковій Олесі (студентці 1 курсу 11 групи) за чудово проведений час та новий досвід,який ми здобули разом.

Також хочу подякувати студпрофкому, який оплатив оргвнесок.

Тупиця Валентина
Студентка 2 курсу