filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ЗАЗВУЧАТИ ПО-НОВОМУ

fest.jpg15 березня 2014 року в актовій залі  Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка відбувся концерт нового проекту "Шевченко-Fest", організований ГО "Рідний Кіровоград" за підтримки народного депутата Андрія Табалова,. Метою проекту було підтримати непопулярні кіровоградські гурти, а також об'єднати всіх кіровоградців навколо творчості Тараса Шевченка, яка може звучати по-новому.
wev4enko_fest10.jpgІ вона таки зазвучала по-новому й у виконанні Кіровоградських гуртів, і в цитованих рядках творів великого українського поета.
Студенти факультету іноземних мов стали справжньою окрасою фестивалю, цитуючи твори Т.Шевченка як рідною мовою, так і в перекладах
 на англійську та німецьку мови. Зокрема це студентка 4 курсу Феденко Анна, студенти 1 курсу Хоменко Оксана, Гулак Анна, Андронік Анастасія, Романенко Вітек, Шиманський Ярослав, Козеровський Дмитро.

Заступник декана
з навчально-виховної роботи